Buluş Şenliği’ne Nasıl Katılırım?

Bu sayfada 2023 yılına ait katılım koşulları gösterilmektedir.
2024 yılına ait katılım koşulları henüz açıklanmamıştır.

Buluş Şenliği’ne katılmak için web sitemizdeki yönergeleri takip edebilirsiniz.

Katılma koşulu: Yarışma, okullar kategorisinden tüm orta dereceli okullara açıktır. Bunun haricinde kalan herkes hobiciler kategorisinden hobici olarak katılabilir.

Kayıtlar
Hobiciler web sitemizdeki başvuru formunu doldurup en geç 10 Kasım 2023 tarihine kadar başvuru yapılabilir.

Okullar web sitemizdeki başvuru formunu doldurup en geç 10 Kasım 2023 tarihine kadar başvuru yapılabilir. Ekiplerdeki tüm bireylerin, öğretmen veya refakatçi adları forma yazılmış olmalıdır. Her ekibin bir iletişim elemanı olmalı ve yarışma düzenleyicileri ile iletişim bu eleman üzerinden yapılmalıdır. Yarışmacıların resim, ses ve videoların yayınlanması ile ilgili yetki belgesi ve KVKK formları her birey tarafından imzalanacaktır.

Okul katılımcıları için özel kurallar: Başvuru sayısının fazla olması durumunda gerek görüldüğü takdirde eleme yapılabilir. Bu konuda gerekli duyuru 20 Ekim günü web sitemizden yapılacaktır.

Buluş Şenliği Yarışması Kayıtları Tamamlandı


Buluş Şenliği Başarıyla Tamamlandı!

🎉 Teşekkürler! 🎉

Buluş Şenliği'ne katılan tüm öğrencilere, öğretmenlere ve destekçilere teşekkür ederiz. Etkinliğimiz büyük bir başarıyla sona erdi ve birlikte unutulmaz anlar yaşadık. Şenliğimizde gösterdiğiniz muhteşem performans ve yaratıcılık için herkese teşekkür ederiz.

Yarışma sonuçları ve gelecek etkinliklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi takip etmeye devam edin!

 

Bu kapanacak 0 saniye